Napisz do SM Zapytaj burmistrza
Wirtualny spacer Fotogaleria - Miasto i Gmina krotoszyn
Kamera na żywo Mapa gminy
Projekty unijne Pogoda dla Krotoszyna
200_powietrze.jpg
bannerOZE2017.jpg
baner200_sms.jpg
baner200_youtube.jpg
bilety-kok-krotoszyn-pl-200.jpg
baner200_projekty_unijne.jpg
baner200_sprawdz_dowod.jpg
baner200_600lat_info.jpg
Księga Gości www.eko7.krotoszyn.pl
Naziemna TV cyfrowa Trasy rowerowe w Krotoszynie
Miasto monitorowane Działki na sprzedaż
Licznik odwiedzin od 09.04.1998
44759038
Wiadomości
grafika
Wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Krotoszynie

Wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Krotoszynie (kadencja 2018-2023) 
 
Wyniki z podziałem na ugrupowania:
 
PSL (8 mandatów): Franciszek Marszałek (559 głosów), Darian Paszek (538), Anna Sikora (512), Jan Zych (492), Zofia Jamka (411), Andrzej Pospiech (304), Krzysztof Kierzek (280), Krzysztof Grzempowski (225) 
 
PiS (4 mandaty): Sławomira Kalak (640 głosów), Mariusz Urbaniak (439), Arkadiusz Stelmaszyk (373), Magdalena Ilnicka-Grzymska (347)
 
SIO (3 mandaty): Mirosław Gańko (478 głosów), Natalia Robakowska (302), Cezary Grenda (278)
 
OPS (3 mandaty): Paweł Grobelny (405 głosów), Grzegorz Majchszak (359), Sławomir Augustyniak (289)
 
PO (2 mandaty): Paweł Sikora (717 głosów), Roman Olejnik (414)
 
Krotoszyn na Nowo (1 mandat): Bartosz Kosiarski (390 głosów)
 
 
Wyniki z podziałem na okręgi:
 
Okręg nr 1:
- 717 głosów - Paweł Sikora (PO)
- 478 głosów - Mirosław Gańko (SIO)
- 439 głosów - Mariusz Urbaniak (PiS)
- 405 głosów - Paweł Grobelny (OPS)
- 347 głosów - Magdalena Ilnicka-Grzymska (PiS)
- 278 głosów - Cezary Grenda (SIO)
- 225 głosów - Krzysztof Grzempowski (PSL)
 
Okręg nr 2:
- 640 głosów - Sławomira Kalak (PiS)
- 559 głosów - Franciszek Marszałek (PSL)
- 414 głosów - Roman Olejnik (PO)
- 390 głosów - Bartosz Kosiarski (Krotoszyn na Nowo)
- 359 głosów - Grzegorz Majchszak (OPS)
- 302 głosów - Natalia Robakowska (SIO)
- 289 głosów - Sławomir Augustyniak (OPS)
- 280 głosów - Krzysztof Kierzek (PSL)
 
Okręg nr 3:
- 538 głosów - Darian Paszek (PSL)
- 512 głosów - Anna Sikora (PSL)
- 492 głosów - Jan Zych (PSL)
- 411 głosów - Zofia Jamka (PSL)
- 373 głosów - Arkadiusz Stelmaszyk (PiS)
- 304 głosów - Andrzej Pospiech (PSL)
 
 
* Szczegółowe informacje, zestawienia, protokoły - kliknij TUTAJ...
 
 
Opracowanie: Adam Augustyniak 
 

ikona daty01-11-2018, 14:29 ikona autoraaa ikona wyświetleń1996
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt