Napisz do SM Zapytaj burmistrza
Wirtualny spacer Fotogaleria - Miasto i Gmina krotoszyn
Kamera na żywo Mapa gminy
Projekty unijne Pogoda dla Krotoszyna
200_powietrze.jpg
bannerOZE2017.jpg
baner200_sms.jpg
baner200_youtube.jpg
bilety-kok-krotoszyn-pl-200.jpg
baner200_projekty_unijne.jpg
baner200_sprawdz_dowod.jpg
baner200_600lat_info.jpg
Księga Gości www.eko7.krotoszyn.pl
Naziemna TV cyfrowa Trasy rowerowe w Krotoszynie
Miasto monitorowane Działki na sprzedaż
Licznik odwiedzin od 09.04.1998
44759034
Wiadomości
grafika
Powiązane galerie:
Wręczenie zaświadczeń nowym radnym miejskim

8 listopada 2018 r. w sali reprezentacyjnej Urzędu Miejskiego wręczono zaświadczenia o wyborze na radnego miejskiego.

 

Zaświadczenia otrzymali:

- Sławomir Augustyniak

- Mirosław Gańko

- Cezary Grenda

- Paweł Grobelny

- Krzysztof Grzempowski

- Magdalena Ilnicka-Grzymska

- Zofia Jamka

- Joanna Jarocka

- Sławomira Kalak

- Krzysztof Kierzek

- Bartosz Kosiarski

- Grzegorz Majchszak

- Roman Olejnik

- Darian Paszek

- Andrzej Pospiech

- Natalia Robakowska

- Anna Sikora

- Paweł Sikora

- Arkadiusz Stelmaszyk

- Mariusz Urbaniak

- Jan Zych

 

 

Wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Krotoszynie (kadencja 2018-2023):


Wyniki z podziałem na ugrupowania:


PSL (8 mandatów): Franciszek Marszałek (559 głosów), Darian Paszek (538), Anna Sikora (512), Jan Zych (492), Zofia Jamka (411), Andrzej Pospiech (304), Krzysztof Kierzek (280), Krzysztof Grzempowski (225)

PiS (4 mandaty): Sławomira Kalak (640 głosów), Mariusz Urbaniak (439), Arkadiusz Stelmaszyk (373), Magdalena Ilnicka-Grzymska (347)

SIO (3 mandaty): Mirosław Gańko (478 głosów), Natalia Robakowska (302), Cezary Grenda (278)

OPS (3 mandaty): Paweł Grobelny (405 głosów), Grzegorz Majchszak (359), Sławomir Augustyniak (289)

 PO (2 mandaty): Paweł Sikora (717 głosów), Roman Olejnik (414)

 Krotoszyn na Nowo (1 mandat): Bartosz Kosiarski (390 głosów)

 

Wyniki z podziałem na okręgi:

 

Okręg nr 1:

- 717 głosów - Paweł Sikora (PO)

- 478 głosów - Mirosław Gańko (SIO)

- 439 głosów - Mariusz Urbaniak (PiS)

- 405 głosów - Paweł Grobelny (OPS)

- 347 głosów - Magdalena Ilnicka-Grzymska (PiS)

- 278 głosów - Cezary Grenda (SIO)

- 225 głosów - Krzysztof Grzempowski (PSL)

 

Okręg nr 2:

- 640 głosów - Sławomira Kalak (PiS)

- 559 głosów - Franciszek Marszałek (PSL)

- 414 głosów - Roman Olejnik (PO)

- 390 głosów - Bartosz Kosiarski (Krotoszyn na Nowo)

- 359 głosów - Grzegorz Majchszak (OPS)

- 302 głosów - Natalia Robakowska (SIO)

- 289 głosów - Sławomir Augustyniak (OPS)

- 280 głosów - Krzysztof Kierzek (PSL)

 

Okręg nr 3:

- 538 głosów - Darian Paszek (PSL)

- 512 głosów - Anna Sikora (PSL)

- 492 głosów - Jan Zych (PSL)

- 411 głosów - Zofia Jamka (PSL)

- 373 głosów - Arkadiusz Stelmaszyk (PiS)

- 304 głosów - Andrzej Pospiech (PSL)

 

 

* Szczegółowe informacje, zestawienia, protokoły - kliknij TUTAJ...

ikona daty08-11-2018, 14:50 ikona autoraib ikona wyświetleń919
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt